Wyszukaj odmianę    Kontakty

KONTAKTY

CENTRALNY OŚRODEK BADANIA
ODMIAN ROŚLIN UPRAWNYCH

63-022 Słupia Wielka
woj. wielkopolskie
tel.: 61 285 23 41 do 47
faks: 61 285 35 58
mail: sekretariat@coboru.pl
www.coboru.pl


NIP: 786-16-97-911
NIP-UE: PL7861697911

Wyświetl większą mapę

DYREKTOR   prof. dr hab. Edward Gacek
e.gacek@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 220
Z-ca dyrektora ds. badawczo-doświadczalnych   mgr inż. Marcin Behnke
m.behnke@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 222
Z-ca dyrektora ds. administracyjno-ekonomicznych   mgr inż. Stanisław Przystalski
s.przystalski@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 210
Z-ca dyrektora ds. finansowych - główny księgowy   mgr Jarosław Zimniak
j.zimniak@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 216
Kierownik Biura Rejestracji i Ochrony Praw do Odmian   mgr inż. Alicja Rutkowska-Łoś
a.rutkowska@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 243
Kierownik Zakładu Informatyki   mgr inż. Hanna Kimnes
h.kimnes@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 270
Kierownik Pracowni Baz Danych i Programowania   mgr Ewa Wojcińska
e.wojcinska@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 273
Kierownik Biura Organizacyjno-Prawnego   mgr Monika Kaczmarek-Nowak
m.nowak@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 207
Kierownik Biura Współpracy z Zagranicą   mgr inż. Elżbieta Radomska
e.radomska@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 240
Audytor wewnętrzny   mgr inż. Wiesława Matkowska
w.matkowska@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 238
Kierownik Zakładu Badania i Oceny Odrębności, Wyrównania i Trwałości Odmian   mgr inż. Marcin Król
m.krol@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 250
Kierownik Pracowni OWT Odmian Roślin Uprawnych oraz Oceny Tożsamości i Czystości Odmianowej   dr inż. Karolina Lenartowicz
k.lenartowicz@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 251
Kierownik Pracowni WGO Roślin Ogrodniczych   mgr inż. Marek Litka
m.litka@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 236
Kierownik Zakładu Badania i Oceny Wartości Gospodarczej Odmian   mgr inż. Józef Zych
j.zych@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 225
Kierownik Pracowni WGO Roślin Zbożowych   mgr inż. Andrzej Najewski
a.najewski@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 231
Kierownik Pracowni WGO Roślin Okopowych i Kukurydzy   dr inż. Tomasz Lenartowicz
t.lenartowicz@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 226
Kierownik Pracowni WGO Roślin Oleistych i Włóknistych   mgr inż. Jacek Broniarz
j.broniarz@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 234
Kierownik pracowni WGO Roślin Pastewnych   prof. dr hab. Piotr Domański
p.domanski@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 228
Kierownik Biura Wydawnictw   dr inż. Józef Pluto
j.pluto@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 280
Kierownik Biblioteki i Archiwum Centrali COBORU   Ewa Jasnowska
61 285 23 41 wew. 209
Redaktor   mgr Andrzej Androchowicz
redakcja@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 282
Samodzielne stanowisko ds. planowania badań i doświadczeń   inż. Irena Perczak
i.perczak@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 223
Samodzielne stanowisko ds. Koordynacji Porejestrowego Doświadczalnictwa Odmianowego   mgr inż. Justyna Lubecka-Ziembinska
j.lubecka@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 223
Kierownik Działu Ekonomiczno-Gospodarczego SDOO   mgr Jerzy Kamiński
j.kaminski@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 213
Kierownik Działu Administracji i Zamówień Publicznych Centrali   Tomasz Zielątkiewicz
t.zielatkiewicz@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 299
Samodzielne stanowisko ds. ochrony informacji niejawnych oraz bezpieczeństawa i higieny pracy   inż. Tomasz Rzepiński
t.rzepinski@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 213
Kierownik Biura Administracyjno-Ekonomicznego   mgr Arkadiusz Sokołowski
a.sokolowski@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 211
Zastępca głównego księgowego, kierownik Działu Księgowości   mgr Violeta Węcławiak
v.weclawiak@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 218
Kierownik Działu Planowania Finansowego i Sprawozdawczości   mgr Malwina Walkowiak
m.walkowiak@coboru.pl
61 285 23 41 wew. 214